Wydarzenia w Płocku – gdzie się wybrać?

Wydarzenia w Płocku – gdzie się wybrać?

Nadchodzące wydarzenia w Płocku to oferta zarówno dla najstarszych, jak i dla najmłodszych. Na przestrzeni najbliższych dwóch tygodni będzie działo się wiele – będzie dużo śmiechu, dobrej zabawy oraz głębokich artystycznych przeżyć. Zobacz, czego nie możesz przegapić w nadchodzących dniach!

 

Wydarzenia w Płocku – przegląd

Najbliższe wydarzenia w Płocku zapowiają się niezwykle interesująco. Każdy znajdzie coś dla siebie. Z domu wyjść tym bardziej, że pogoda ma dopisywać.

 

Premiera – koncert w klubie Płock’69

Jak sami mówią o sobie – Premiera to nie zespół, tylko logiczna konsekwencja wiecznego dorastania w mieście prowincjonalnym, a jednocześnie leżącego w centrum Polski. Cała twórczość dorastała wraz z wykonawcami. W ciągu 15 lat wypuścili kilka albumów, które zyskały uznanie płockiej publiczności.

 

Data koncertu: 20.04.2018 r., godz. 14:00

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu

 

Festiwal filmów O!Pla – Kino za Rogiem

Polska animacja ma się dobrze, o czym świadczą sukcesy takich filmów, jak „Twój Vincent” czy „Piotruś i Wilk”. Dlatego tym bardziej warto zapoznać się z tym, co słychać w tej dziedzinie sztuki filmowej. Tegoroczne Festiwal Filmów O!Pla jest już 6. edycją. Tym razem widzowie będą mogli zapoznać się z 77 animacjami, sklasyfikowanymi w 6 kategoriach.

 

Data: 21 i 28.04.2018 r. godz. 14:00

Bilety symbolicznie od 1 zł do 3 zł za jeden seans

 

Piękni i Młodzi oraz Defis! na otwarcie sezonu – Imprezy Patelnia

Wydarzenia w Płocku to także niesamowita rozrywka. Czy te zespoły trzeba komukolwiek przedstawiać? Ich koncert na Patelni w towarzystwie słońca i kolorowych drinków może oznaczać tylko jedno – idealne rozpoczęcie sezonu letniego.

 

Data: 01.01.2018 r.

Bilety: 20 zł w I puli, 25 zł w II puli i 30 zł w III puli

 

Oddział Zamknięty – Płock’69

Jaki miłośnik muzyki rockowej nie zna Oddziału Zamkniętego? Już na początku maja wystąpią w płockim klubie Płock’69 na akustycznym koncercie, na którym zaprezentują swoje najlepsze utwory. W tym roku zespół obchodzi 40 lat obecności na scenie. Czy trzeba ich jakoś specjalnie rekomendować?

 

Data: 05.05.2018 r.

Bilety: 50 zł przedsprzedaż i 60 zł w dniu koncertu

 

XII Płocka Noc Kabaretowa – Amfiteatr w Płocku

Polacy jadą na Mundial po zwycięstwo – wszyscy w to głęboko wierzymy. Jeżeli jeszcze w to nie wierzycie – przekonają Was tym kabarety, które wystąpią na XII Płockiej Nocy Kabaretowej, a stanie się to udziałem takich formacji, jak: Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret pod Wyrwigroszem, Cezary Pazura, Kabaret Jurki, Adam Małczyk, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf i Kabaret na Koniec Świata.

 

Data: 06.05.2018 r. godz. 18:45

Bilety: 70 – 170 zł

 

Wydarzenia w Płocku – trzeba coś więcej?

Tegoroczne wydarzenia w Płocku to mieszanka dobrej zabawy, artystycznych przeżyć oraz muzycznych doznań. Przyjdź, baw się, a my zadbamy o to, byś bezpieczenie wrócił do domu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *